Translatable config pages (1.0.5) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Menu
ca: Menú

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Config
ca: Configuració

en: Parent link
ca: Enllaç pare

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
ca: La profunditat màxima per un enllaç i els seus fills és fixa. Alguns enllaços de menú poden no estar disponibles com a pares si en seleccionar-los se supera aquest límit.
