Translatable config pages (1.0.5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Label
is: Merking

en: Menu
is: Valmynd

en: ID
is: Kenni
