Translatable config pages (1.0.5) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: List
th: ดูลิสต์

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Menu
th: เมนู

en: ID
th: ไอดี

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Parent link
th: ลิงค์หลัก

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
th: ความลึกสูงสุดสำหรับการเชื่อมโยงและลิงค์รองได้รับการแก้ไข
