Translate Side by Side (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Nodes
ar: العقد

en: Load
ar: تحميل

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Menus
ar: القوائم
