Translate Side by Side (2.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Nodes
et: Postitused

en: Load
et: Laadi

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Blocks
et: Plokid

en: Menus
et: Menüüd

en: Source language
et: Algne keel
