Translate Side by Side (2.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Nodes
fi: Solmut

en: Load
fi: Lataa

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Menus
fi: Valikot

en: Source language
fi: Lähdekieli
