Translate Side by Side (2.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: Content types
id: Jenis konten

en: Nodes
id: Node

en: Load
id: Memuat

en: Multilingual
id: Multi bahasa

en: Blocks
id: Blok

en: Menus
id: Menu

en: Source language
id: Sumber bahasa
