Translate Side by Side (2.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ
