Translate Side by Side (2.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Nodes
hi: नोड्स

en: Multilingual
hi: बहुभाषी

en: Blocks
hi: ब्लॉक

en: Menus
hi: मेनू
