Translate Side by Side (2.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Blocks
sl: Bloki

en: Menus
sl: Meniji
