Translate Side by Side (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Nodes
es: Nodos

en: Load
es: Cargar

en: Multilingual
es: Multi idioma

en: Blocks
es: Bloques

en: Menus
es: Menús
