Translate Side by Side (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: Nodes
ta: பதிவு

en: Load
ta: ஏற்று

en: Multilingual
ta: பன்மொழி

en: Blocks
ta: பகுதி

en: Menus
ta: பட்டிகள்
