Translate Side by Side (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: Nodes
vi: Các node

en: Load
vi: Nạp

en: Blocks
vi: Khối

en: Menus
vi: Trình đơn
