Translate Side by Side (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Load
eu: Kargatu

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Menus
eu: Menuak
