Translate Side by Side (8.x-1.4-beta3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Nodes
ja: ノード

en: Load
ja: ロード

en: Multilingual
ja: 多言語

en: Blocks
ja: ブロック

en: Menus
ja: メニュー

en: Source language
ja: 元言語
