Translate Side by Side (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Nodes
gl: Nodos

en: Load
gl: Cargar

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: Blocks
gl: Bloques

en: Menus
gl: Menús

en: Source language
gl: Lingua fonte
