Translate Side by Side (8.x-1.5) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: Load
hu: Betöltés

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Menus
hu: Menük

en: Source language
hu: Forrás nyelve
