Translate Side by Side (8.x-1.6) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Menus
ku: پێڕستەکان
