Translate Side by Side (8.x-1.7-beta1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Nodes
pt: Nós

en: Load
pt: Carregar

en: Multilingual
pt: Multillingue

en: Blocks
pt: Blocos

en: Source language
pt: Idioma fonte
