Translate Side by Side (8.x-1.7-beta1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Nodes
ro: Noduri

en: Load
ro: Încarcă

en: Multilingual
ro: Multilingv

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Menus
ro: Meniuri

en: Source language
ro: Limbă sursă
