Translate Side by Side (8.x-1.8-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Menus
mn: Цэснүүд
