Translate Side by Side (8.x-1.8-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Multilingual
nn: Fleirspråkleg

en: Blocks
nn: Blokkar

en: Menus
nn: Menyar
