Translation Extractor (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: File extensions
ar: إمتدادات الملف

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات

en: Remove row
ar: حذف الصف
