Translation Extractor (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Language
et: Keel

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: File extensions
et: Faililaiendid

en: Multilingual
et: Mitmekeelne
