Translation Extractor (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: File extensions
id: Ekstensi berkas

en: Multilingual
id: Multi bahasa

en: Remove row
id: Singkirkan baris
