Translation Extractor (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: File extensions
nl: Bestandsextensies

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: Remove row
nl: Rij verwijderen
