Translation Extractor (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Language
pl: Język

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: File extensions
pl: Rozszerzenie pliku

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: Remove row
pl: Usuń wiersz
