Translation Extractor (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: Remove row
sk: Odstrániť riadok
