Translation Extractor (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: File extensions
uk: Розширення файла

en: Multilingual
uk: Багатомовність

en: Scan results
uk: Результати сканування

en: Remove row
uk: Вилучити рядок
