Translation Extractor (8.x-1.01) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Weight
de: Gewichtung

en: Settings
de: Einstellungen

en: File extensions
de: Dateierweiterungen

en: here
de: hier

en: Multilingual
de: Mehrsprachenunterstützung

en: Remove row
de: Zeile entfernen
