Translation Extractor (8.x-1.01) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: File extensions
el: Επεκτάσεις αρχείων

en: here
el: εδώ

en: Multilingual
el: Πολύγλωσσο
