Translation Extractor (8.x-1.01) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: File extensions
eu: Fitxategiaren luzapenak

en: here
eu: hemen

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna
