Translation Extractor (8.x-1.01) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: File extensions
hi: फाइल एक्सटेंशन

en: Multilingual
hi: बहुभाषी
