Translation Extractor (8.x-1.01) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: File extensions
it: Estensioni file

en: here
it: qui

en: Multilingual
it: Multilingue

en: Remove row
it: Elimina riga
