Translation Extractor (8.x-1.01) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: File extensions
lt: Failų plėtiniai

en: here
lt: čia

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė
