Translation Extractor (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Language
az: Dil

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: File extensions
az: Fayl genişlənməsi

en: Multilingual
az: Çoxdilli
