Translation Extractor (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: File extensions
es: Extensiones de archivo

en: here
es: aquí

en: Multilingual
es: Multi idioma

en: Remove row
es: Eliminar fila
