Translation Extractor (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: File extensions
hr: Ekstenzije datoteka

en: here
hr: ovdje
