Translation Extractor (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: File extensions
ro: Extensiile fișierului

en: Multilingual
ro: Multilingv
