Translation Form (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title:
nl: Titel:

en: Change
nl: Wijzigen

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: Hide summary
nl: Samenvatting verbergen

en: Edit summary
nl: Samenvatting bewerken

en: Source language: @language
nl: Brontaal: @language

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
nl: <strong>@language_name (Oorspronkelijke taal)</strong>

en: Select source language
nl: Brontaal selecteren
