Translation Form (2.1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Title:
he: כותרת:

en: Change
he: חשב

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: Hide summary
he: הסתרת תקציר

en: Edit summary
he: עריכת תקציר
