Translation Form (2.1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title:
oc: Títol :

en: Change
oc: Modificar

en: Multilingual
oc: Multilingüe

en: Hide summary
oc: Amagar lo resumit

en: Edit summary
oc: Modificar lo resumit
