Translation Form (2.1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Title:
pl: Nazwa:

en: Change
pl: Zmień

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: Hide summary
pl: Ukryj podsumowanie

en: Edit summary
pl: Edycja podsumowania

en: Source language: @language
pl: Język źródłowy: @language

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
pl: <strong>@language_name (Oryginalny język)</strong>

en: Select source language
pl: Wybierz język źródłowy
