Translation Form (2.1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Change
ro: Modificare

en: Multilingual
ro: Multilingv

en: Hide summary
ro: Ascunde rezumat

en: Edit summary
ro: Editează rezumat

en: Source language: @language
ro: Limba sursă: @language

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
ro: <strong>@language_name (Limba originală)</strong>

en: Select source language
ro: Selectați limba sursă
