Translation Form (2.1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title:
tr: Başlık:

en: Change
tr: Değiştir

en: Multilingual
tr: Çok dil

en: Hide summary
tr: Özeti gizle

en: Edit summary
tr: Özeti düzenle

en: Source language: @language
tr: Kaynak dil: @language

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
tr: <strong>@language_name (Özgün dil)</strong>

en: Select source language
tr: Kaynak dil seçin
