Translation Form (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Change
ja: 変更

en: Multilingual
ja: 多言語

en: Hide summary
ja: 概要を隠す

en: Edit summary
ja: 概要を編集

en: Source language: @language
ja: ソースの言語: @language

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
ja: <strong>@language_name（元言語）</strong>

en: Select source language
ja: ソースの言語を選択
