Translation Form (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title:
ru: Заголовок:

en: Change
ru: Изменить

en: Multilingual
ru: Многоязычность

en: Hide summary
ru: Скрыть краткое содержание

en: Edit summary
ru: Редактировать краткое содержание

en: Source language: @language
ru: Исходный язык: @language

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
ru: <strong>@language_name (Оригинальный язык)</strong>

en: Select source language
ru: Выбрать исходный язык
