Translation Form (8.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title:
lv: Nosaukums:

en: Change
lv: Mainīt

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: Hide summary
lv: Slēpt kopsavilkumu

en: Edit summary
lv: Labot kopsavilkumu
