Translation Views (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Edit
is: Breyta

en: Add
is: Bæta við

en: Both
is: Bæði

en: Translated
is: Þýtt
