Translation Views (8.x-1.0-alpha10) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Add
ca: Afegeix

en: Page
ca: Pàgina

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Changed
ca: Canviat

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Apply
ca: Aplica

en: Not translated
ca: Sense traduir

en: Translated
ca: Traduïdes

en: Translation status
ca: Estat de la traducció

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Column
ca: Columna

en: Formatter
ca: Formatador

en: Source language
ca: Llengua de la font

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Outdated
ca: Antiquat

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: Master
ca: Mestre
